KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257181
nr 1425 7181
Helge Lindholm
(1922-1996), Sverige
Oljemålning, Fåglar. Signerad. Olja på pannå, 15x17cm, yttermått inklusive ram: 24x26cm
Helge Lindholm, svensk bildkonstnär född i Ljungskile 1922, död 1996 i Trollhättan.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:08:22
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Helge Lindholm
Läs mer om Helge Lindholm